English

Russian

Оберіть виставку
Всі новини  
 
Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу

Повернутися


Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод», «Сховища для фруктів, овочів, ягід» і «Тепличне господарство» отримали потужну підтримку від Міністерства аграрної політики та продовольства України і Торгово-промислової палати України.

Участь у роботі виставок візьмуть: Департамент підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Мінагрополітики України; Український державний фонд підтримки фермерських господарств; ГО «Спілка сільського зеленого туризму в Україні»; Асоціація фермерів і приватних землевласників України.

Будуть презентовані державні програми підтримки фермерів за напрямками: садівництво та виноградарство; тваринництво; часткова компенсація вартості сільгосптехніки та обладнання.

Структурні підрозділи Мінагрополітики беруть активну участь у запрошенні фермерських господарств та представників обласних і районних адміністрацій, тож виставки дійсно стануть місцем зустрічі фермерів з усіх куточків України.

Запрошення на виставки можливо замовити за посиланням https://my.euroindex.ua/
25.02.2019 Новини

«Євроіндекс» приєднується до святкування Всесвітнього дня виставок 2019

Розклад руху безкоштовного експрес-маршруту під час elcomUkraine 2019, SOLAR Ukraine 2019, EIA 2019

Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»

Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП України

Розклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставок

 Каталоги виставок


   
 © Компанія "Євроіндекс", 1994-2019. Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу