English

Russian

Оберіть виставку
Всі новини  
 
Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу

Повернутися


Як жовтень зустрінеш, так його і проведеш:) А отже ніяких відмовок: у самий розпал літа готуємо для вас спекотну, хмільну та активну осінь! Запрошуємо усіх поціновувачів смачного пива на ЖОВТЕНЬ FEST, драйвовий фестиваль українських броварів, що відбудеться 29-30 вересня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» Збирай друзів і приєднуйся до наймасштабнішої пивної події України разом із нами!

На тебе чекає наймовірна кількість сортів пива, що стануть справжнім відкриттям; гастрономічні майстер-класи, що пробуджують недитячий апетит та запальний line up улюблених співаків:

- Сєня Присяжний та рок-гурт Мотор`Ролла
- брутальні BAKENBARDY
- автентичний Гражданин Топинамбур
- патріотична ІСПАНІЯ

Квитки: https://concert.ua/ru/event/zhovten-fest. Стежте за нашими новинами: готуємо для вас знайомство з крутими учасниками, багато розіграшів, цікавинок та сюрпризів! Починаємо зворотній відлік і чекаємо на зустріч!Реєстрація для участі у Фестивалі: https://www.facebook.com/zhovtenfest/photos/a.204914246842010/219372362062865/?type=3&theater

20.08.2018 Новини

«Євроіндекс» приєднується до святкування Всесвітнього дня виставок 2019

Розклад руху безкоштовного експрес-маршруту під час elcomUkraine 2019, SOLAR Ukraine 2019, EIA 2019

Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»

Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП України

Розклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставок

 Каталоги виставок


   
 © Компанія "Євроіндекс", 1994-2019. Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу