English

Russian

Оберіть виставку
Всі новини  
 
Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу

Повернутися


Світовий холодильний рік відкривають одразу три знакових для холодильщиків заходи: HVAC & R Expo Saudi (14 – 16 січня, Саудівська Аравія), AHR EXPO (22 – 24 січня, Чикаго, США) і HVAC & Refrigeration Show (23 – 25 січня, Лондон, Велика Британія ). В Україні ділове життя ринку активізується з міжнародної виставки технологій промислового холодопостачання «Промисловий холод 2018», яка відбудеться у традиційні терміни, 20 – 22 лютого, в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Динаміка розвитку виставки цього року очевидно сигналізує про позитивні ринкові тенденції. На сьогодні, за півтора місяці до старту, площа виставки перевищила минулорічну на 37%, в середньому на 20% зросла площа стендів, на виставку виходять нові компанії, учасники переходять від економ-форматів до концептуальних експозицій. Серед учасників «Промислового холоду 2018» — Bitzer Austria, «Балтік Рефріджерейтінг Груп», «Домус Фригус», «Мірс», «Стор», «Стрий-Холод», «Шиссль», «Електроніка» та ін.

«Промисловий холод 2018» продемонструє новинки у сфері промислового холодильного обладнання, кондиціонування і вентиляції, контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, обладнання та аксесуарів для монтажу, ремонту, експлуатації. Останні новини, обмін досвідом, інновації, досягнення конкурентів і колег, зустрічі з партнерами, дистриб`юторами, наявними і потенційними клієнтами — цінності, які приводять фахівців холодильної галузі ось уже сімнадцять років поспіль до Києва на «Промисловий холод».

Стежити за ходом підготовки до виставки можна на сайті www.promholod.euroindex.ua і офіційній сторінці www.facebook.com/Industrial.Cold.Expo.
15.01.2018 Новини

Розклад руху безкоштовного експрес-маршруту під час elcomUkraine 2019, SOLAR Ukraine 2019, EIA 2019

Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»

Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП України

Розклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставок

Форум фермерських технологій 2019 проходитиме за підтримки Торгово-промислової палати України

 Каталоги виставок


   
 © Компанія "Євроіндекс", 1994-2019. Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу